ST Fiber Optic patch cord 2m L00891A0029

Telegärtner - L00891A0029 - ST Fiber Optic patch cord 2m L00891A0029
Källa foto: Ev. liknande bild
L00891A0029 4018359285616 EAN/GTIN

Vårt bästa pris
220,53 Skr inkl. moms

13-15 dagar* (SWE)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Fibertyp Multimode 50/125, Kategori OM3, Antal fiberknippen 2, Kabeltyp Duplex, Längd 2 m,... mer
ST Fiber Optic patch cord 2m L00891A0029 – Telegärtner – 4018359285616: Fibertyp Multimode 50/125, Kategori OM3, Antal fiberknippen 2, Kabeltyp Duplex, Längd 2 m, Anslutningsdon anslutning 1 ST, Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex, APC-version Nej, Mantelfärg Turkos, Tvinnfri hylsa Påmonterad, Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1
... mer
Fibertyp Multimode 50/125
Kategori OM3
Antal fiberknippen 2
Kabeltyp Duplex
Längd 2 m
Anslutningsdon anslutning 1 ST
Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex
APC-version Nej
Mantelfärg Turkos
Tvinnfri hylsa Påmonterad
Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "ST Fiber Optic patch cord 2m L00891A0029"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.