SC duplex Patchpanel fiberoptik H02050A0193

Telegärtner - H02050A0193 - SC duplex Patchpanel fiberoptik H02050A0193
Källa foto: Ev. liknande bild
H02050A0193 4018359391980 EAN/GTIN

Vårt bästa pris
1819,32 Skr inkl. moms

13-15 dagar* (SWE)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Lämplig för antal kopplingar/adaptrar 6, Lämplig för antal modulinsatser 6, Med antal... mer
SC duplex Patchpanel fiberoptik H02050A0193 – Telegärtner – 4018359391980: Lämplig för antal kopplingar/adaptrar 6, Lämplig för antal modulinsatser 6, Med antal kopplingar/adaptrar 6, Med frontplatta Nej, Med kapsling Ja, Med pigtails Ja, Fibertyp Singlemode, Fiberklass OS2, APC-version Nej, Kontakttyp utvändig SC-duplex, Kontakttyp invändig SC-duplex, Färg Övrigt, RAL-nummer 7035, Monteringsmetod Väggmontering, Höjd 200 mm, Bredd 250 mm, Djup 65 mm
... mer
Lämplig för antal kopplingar/adaptrar 6
Lämplig för antal modulinsatser 6
Med antal kopplingar/adaptrar 6
Med frontplatta Nej
Med kapsling Ja
Med pigtails Ja
Fibertyp Singlemode
Fiberklass OS2
APC-version Nej
Kontakttyp utvändig SC-duplex
Kontakttyp invändig SC-duplex
Färg Övrigt
RAL-nummer 7035
Monteringsmetod Väggmontering
Höjd 200 mm
Bredd 250 mm
Djup 65 mm

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "SC duplex Patchpanel fiberoptik H02050A0193"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.