Fiberoptisk kopplare LC-Duplex J08071A0048

Telegärtner - J08071A0048 - Fiberoptisk kopplare LC-Duplex J08071A0048
Källa foto: Ev. liknande bild
J08071A0048 4018359468446 EAN/GTIN

Vårt bästa pris
27,34 Skr inkl. moms

3-5 dagar* (SWE)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Lämplig för fibertyp Multimode, Anslutningsdon anslutning 1 LC-duplex, Anslutningsdon anslutning... mer
Fiberoptisk kopplare LC-Duplex J08071A0048 – Telegärtner – 4018359468446: Lämplig för fibertyp Multimode, Anslutningsdon anslutning 1 LC-duplex, Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex, Material i kapsling Plast, Material i hylsa Keramik, Typ av fastsättning Snäpps in, Färg Violett, APC-version Nej
... mer
Lämplig för fibertyp Multimode
Anslutningsdon anslutning 1 LC-duplex
Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex
Material i kapsling Plast
Material i hylsa Keramik
Typ av fastsättning Snäpps in
Färg Violett
APC-version Nej

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "Fiberoptisk kopplare LC-Duplex J08071A0048"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.