Distributionskärna OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO Fiberoptisk patchkabel 0,5m L00839A0016

Telegärtner - L00839A0016 - Distributionskärna OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO Fiberoptisk patchkabel 0,5m L00839A0016
Källa foto: Ev. liknande bild
L00839A0016 4018359470517 EAN/GTIN

2437,02 Skr inkl. moms 4102,51 Skr (-40,6% SRP***)

13-15 dagar* (SWE)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 12, Kabeltyp Simplex, Längd 0,5 m,... mer
Distributionskärna OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO Fiberoptisk patchkabel 0,5m L00839A0016 – Telegärtner – 4018359470517: Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 12, Kabeltyp Simplex, Längd 0,5 m, Anslutningsdon anslutning 1 MT/MPO, Anslutningsdon anslutning 2 LC, Mantelfärg Övrigt, Tvinnfri hylsa Påmonterad, Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1
... mer
Fibertyp Singlemode
Kategori OS2
Antal fiberknippen 12
Kabeltyp Simplex
Längd 0,5 m
Anslutningsdon anslutning 1 MT/MPO
Anslutningsdon anslutning 2 LC
Mantelfärg Övrigt
Tvinnfri hylsa Påmonterad
Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "Distributionskärna OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO Fiberoptisk patchkabel 0,5m L00839A0016"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.