E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2
Källa foto: Ev. liknande bild
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Vårt bästa pris
868,75 Skr inkl. moms

13-15 dagar* (SWE)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 2, Den yttre diameterns hylsa på enstaka... mer
E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 2, Den yttre diameterns hylsa på enstaka fiber 0,125 mm, Kabeltyp Duplex, Längd 2 m, Anslutningsdon anslutning 1 E2000, Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex, APC-version Ja, Mantelfärg Gul, Tvinnfri hylsa Påmonterad, Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1, Halogenfri enligt EN 60754-1/2 Ja
... mer
Fibertyp Singlemode
Kategori OS2
Antal fiberknippen 2
Den yttre diameterns hylsa på enstaka fiber 0,125 mm
Kabeltyp Duplex
Längd 2 m
Anslutningsdon anslutning 1 E2000
Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex
APC-version Ja
Mantelfärg Gul
Tvinnfri hylsa Påmonterad
Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1
Halogenfri enligt EN 60754-1/2 Ja

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.