E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2
Källa foto: Ev. liknande bild
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Vårt bästa pris
778,44 Skr inkl. moms

11-12 dagar* (DEU)

Stycke
Till kom ihåg-listan
Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 2, Kabeltyp Duplex, Längd 2 m,... mer
E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Fibertyp Singlemode, Kategori OS2, Antal fiberknippen 2, Kabeltyp Duplex, Längd 2 m, Anslutningsdon anslutning 1 E2000, Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex, APC-version Ja, Mantelfärg Gul, Tvinnfri hylsa Påmonterad, Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1, Halogenfri enligt EN 60754-1/2 Ja

Mer information om E2000 Fiberoptisk patchband 2m

Ytterligare produktinformation

Bra och övertygande kvalitet: Vårt produkterbjudande kommer från EFB-Elektroniks produktion, artikelnumret för den här produkten är EB14565606. Produkten hör till varugrupp Patchkabel fiber, inlagd i eibabo® butikskatalogen Elektriskt material. Det som känner tecknar den här produkten är ett mycket bra förhållande mellan pris och kvalitet. Denna omtyckta produkt köps ofta av kunder i vår butik. Den här produkten har tyvärr ingen exklusiv, högupplöst 3D-vy ännu. Vi jobbar för fullt med att ta fram produktbilder för den här produkten i vår egen fotostudio. Missa inte den här fantastiska produkten från EFB-Elektronik! Här hittar du en översikt med fler relevanta uppgifter och mer information om produkten:

  • Tillverkarens artikelnummer: O0937.2
  • EAN/GTIN: 4049759025908
  • Tulltaxenummer: 85447000
  • Produktens ursprungsland: Bulgarien

Särskilda egenskaper

  • Fibertyp: Singlemode
  • Kategori: OS2
  • Antal fiberknippen: 2
  • Kabeltyp: Duplex
  • Längd: 2 m
  • Anslutningsdon anslutning 1: E2000
  • Anslutningsdon anslutning 2: LC-duplex
  • APC-version
  • Mantelfärg: Gul
  • Tvinnfri hylsa: Påmonterad
  • Flamhärdig: Enligt EN 50265-2-1
  • Halogenfri enligt EN 60754-1/2

Produktrekommendationer, eventuella tillbehör & alternativa produkter

Produkt som också ofta köps

Kunder som köper E2000 Fiberoptisk patchband 2m, EFB-Elektronik, O0937.2 köper också väldigt ofta följande populära produkt:

Rekommendationer om andra relevanta produkter

Den här användbara produkten är också mycket populär och söks och köps ofta tillsammans med produkten E2000 Fiberoptisk patchband 2m:

Produkten E2000 Fiberoptisk patchband 2m söks ofta för följande teman: O0937.2, EFB-Elektronik eller Patchkabel fiber. Under sökordet Patchkabel fiber hittar du fler liknande produkter eller produkter som hör ihop med den här produkten. Via EFB-Elektronik kan du se fler intressanta produkter från den här tillverkaren.
... mer
Fibertyp Singlemode
Kategori OS2
Antal fiberknippen 2
Den yttre diameterns hylsa på enstaka fiber 0,125 mm
Kabeltyp Duplex
Längd 2 m
Anslutningsdon anslutning 1 E2000
Anslutningsdon anslutning 2 LC-duplex
APC-version Ja
Mantelfärg Gul
Tvinnfri hylsa Påmonterad
Flamhärdig Enligt EN 50265-2-1
Halogenfri enligt EN 60754-1/2 Ja

Bedöm produkter

(0 Omdömen)
Läs, skriv och diskutera omdömen... mer
Kundomdömen för "E2000 Fiberoptisk patchband 2m O0937.2"
Skriv omdöme
Omdömen publiceras efter en kontroll.
Ange teckenföljden i det följande textfältet.

De fält som är markerade med * är obligatoriska.